pekin 2008 pc oyunu (resimli).

Pekin Olimpiyatları ‘nın başlamasına 1 haftadan az bir süre kaldı. Şanslı olanlar bu büyük heyacanı canlı canlı takip edecek. Biz şanssız olanlar ise tv başından takip edicez mecburen Tabii oyunları birebir canlı yaşamak içinde bazı imkanlar bulunmakta. Bunların içerisinde ise şüphesiz en şahane olanı şimdi anlatacağım Beijing 2008 Oyunu.

Olimpiyatların getirdiği fırsatı kaçırmayan oyun firması SEGA, Beijing 2008 adlı oyununu duyurdu. Olimpiyatlarda yer alan birçok sporu içinde bulunduran oyunda olimpiyatları bire bir yaşamanız hiç her türlü imkan bulunmakta.

Oyunda Atletizm, su sporları, atıcılık, bisiklet, jimnastik, judo, halter, masa tenisi, kano, okçuluk gibi Olimpiyatların omurgasını oluşturan 35′in üzerinde spor dalı Beijing National Stadium ve National Aquatics Centre gibi mekanların gerçek similasyonları üzerinde oynanacak. İstediğiniz spor dalında videolardan gördüğümüz güzel grafikler ile olimpiyat tutkusunu istediğiniz gibi yaşayabileceksiniz. Ayrıca Beijing 2008 oyunu tüm versiyonlarında internet üzerinden multiplayer olarak da oynanabilecek. Böylece arkadaşlarınız veya dünyanın herhangi bölgesinden birisiyle yarışma imkanı bulacaksınız.
Oyunun pc, playstation ve xbox ile tüm versiyonlarda satoşa çıkacak. Tarih ise Pekin ‘in başlayış tarihiyle aynı, 8 Ağustos. Olimpiyat tutkusunu birebir yaşamak isteyen sporseverlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir eğlenceli bir oyun.

alıntıdır


video ve daha fazla resim için buraya girbilirsiniz

http://taytanik.net/2008/08/beijing-…yat-oyunu.html

http://www.gametrailers.com/game/7247.html

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !