Pekin’de Pazartesi’nin programı

29. Yaz Olimpiyat Oyunları’nda yarın mücadelelere 20 dalda devam edilecek.
Pekin 2008′de yarın TSİ müsabakaların programı şöyle:

YÜZME
Bayanlar 100m sırtüstü yarı finali (05.00)
Erkekler 200m serbest yarı finali (05.10)
Bayanlar 100m kelebek finali (05.21)
Erkekler 100m kurbağalama finali (05.27)
Bayanlar 100m kurbağalama yarı finali (05.33)
Erkekler 100m sırtüstü yarı finali (05.53)
Bayanlar 400m serbest finali (06.24)
Erkekler 4X100 serbest stil bayrak yarışı finali (06.33)
Bayanlar 200m serbest elemeleri (13.00)
Erkekler 200m kelebek elemeleri (14.0 8)
Bayanlar 200m bireysel karışık (14.36)

BOKS
Erkekler 57kg (08.30)
Erkekler 60kg (10.01)
Erkekler 57kg (14.00)
Erkekler 60kg (15.31)

TENİS
Erkekler ve Bayanlarda tekler ilt tur müsabakaları (05.30-09.30)
Erkekler ve Bayanlarda çiftler ilk tur müsabakaları (05.30-09.30)
Erkekler ve Bayanlarda tekler ilk tur müsabakaları (12.00-18.00)
Erkekler ve Bayanlarda çiftler ilk tur müsabakaları (22.00-18.00)

BASKETBOL
Bayanlar A ve B grup maçları (04.00-17.15)

YELKEN
Erkekler rüzgar sörfü -RS:X birinci ve ikinci yarışlar (08.00)
Bayanlar rüzgar sörfü -RS:X birinci ve ikinci yarışlar (08.00)
49er sınıfı dört, beş ve altıncı yarışlar (08.00)
Erkekler 470 sınıfı birinci ve ikinci yarışlar (08.00)
Bayanlar 470 sınıfı birinci ve ikinci yarışlar (08.00)
Finn beşinci ve altıncı yarışlar (08.00)
Bayanlar Yngling (keelboat) beşinci ve altıncı yarışlar (08.00)

HALTER
Erkekler 62kg B grubu (05.00)
Bayanlar 58kg B grubu (07.30)
Bayanlar 58kg A grubu (10.30)
Erkekler 62kg A grubu (14.00)

KÜREK
Bayanlar tek çifte repesaj 1-4 (10.30)
Erkekler tek çifte repesaj 1-4 (11.10)
Bayanlar iki tek dümencisiz repesaj 1-2 (11.50)
Erkekler iki tek dümencisiz repesaj 1-2 (12.10)
Bayanlar iki çifte repesaj 1-2 (12.20)
Erkekler iki çifte repesaj (12.40)
Erkekler dört tek dümencili repesaj (12.50)

ATLAMA
Erkekler 10m senkronize kule atlama finali (09.30)

BİNİCİLİK
Takım kros müsabakası (03.00)
Bireysel kros müsabakası (03.00)

ESKRİM
Bayanlar bireysel flöre elemeleri (05.00)
Bayanlar bireysel flöre elemeleri (06.30)
Bayanlar bireysel flöre elemeleri (08.30)
Bayanlar bireysel flöre çeyrek finalleri (09.30)
Bayanlar bireysel flöre yarı finalleri (14.00)
Bayanlar bireysel flöre bronz madalya müsabakası (15.10)
Bayanlar bireysel flöre altın madalya müsabakası (15.40)

PLAJ VOLEYBOLU
Erkekler ve Bayanlar grup maçları (04.00-18.00)

BADMİNTON
Bayanlarda tekler üçüncü tur maçları (05.00)
Bayanlarda çiftler çeyrek final maçları (05.00)
Erkeklerde tekler ikinci tur maçları (05.00)
Bayanlarda tekler üçüncü tur maçları (13.30)
Bayanlarda çiftler çeyrek finalleri (13.30)
Erkeklerde tekler ikinci tur maçları (13.30)

ÇİM HOKEYİ
Erkeklerde grup maçları (03.30-16.00)

SUTOPU
Bayanlar (08.00)

HENTBOL
Bayanlar A ve B grubu maçları (04.00-15.45)

VOLEYBOL
Bayanlar A ve B grubu maçları (05.00-17.00)

JUDO
Bayanlar 57kg (07.00-11.30)
Erkekler 73kg (07.00-11.30)
Bayanlar 57kg (13.00-14.30)
Erkekler 73kg (13.00-14.30)
Bayanlar 57kg bronz madalya müsabakası (13.00-14.30)
Erkekler 73kg bronz madalya müsabakası (13.00-14.30)
Bayanlar 57kg altın madalya müsabakası (13.00-14.30)
Erkekler 73kg altın madalya müsabakası (13.00-14.30)

OKÇULUK
Erkekler takım elemeleri (05.00)
Erkekler takım çeyrek final elemeleri (06.40)
Erkekler takım yarı final elemeleri (11.00)
Erkekler takım bronz madalya maçı (11.55)
Erkekler takım altın madalya maçı (12.25)

KANO/KAYAK
Erkekler C1 kano tekler birinci yarış (10.00)
Erkekler K1 kayak tekler birinci yarış (10.50)
Erkekler C1 kano tekler ikinci yarış (12.00)
Erkekler K1 kayak tekler ikinci yarışlar (12.50)

ATICILIK
Bayanlar Trap elemeleri (04.00)
Erkekler 10m Havalı Tüfek elemeleri (04.00)
Erkekler 10m Havalı Tüfek finali (07.00)
Bayanlar Trap finali (10.00)

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !