pekin Olimpiyatları 14 ağustos Programı

Program 1-2 kaynaktan derlenmiş olup tamamen bana (Just4Death) aittir.

Not: Saatler Pekin Saatine Göredir yani türkiyeden 5 saat iler (+5)

# Hokey (B) - Grup A - 08:30
#
Hentbol (E) - Grup B: Almanya - Mısır - 09:00

Almanya

Mısır
#
50 m Standart Havalı Tüfek 3 Pozisyon (3x20 atış) (B) - Hazırlık - 09:00

Tatiana Goldobina

Sonja PFEILSCHIFTER

Robyn Van Nus

Suzana Cimbal Spirelja

Marie Laure Gigon

Katerina Emmons

Sandra Fong

Agnieszka Staron
#
Av Tüfeği Skeet (75 hedef) (B) - Hazırlık - 09:00

Svetlana Demina

Danka BARTEKOVA

Nathalie Larsson

Sutiya Jiewchaloemmit

Kimberly Rhode

Elena LITTLE

Diana Igaly

Christine BRINKER
#
Plaj Voleybolu (B) - Grup B - 09:00
#
Basketbol (E) - Grup B: Almanya - İspanya - 09:00

Almanya

İspanya
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 09:30
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Çeyrek Finaller - 09:30
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 09:30
#
Softball (B) - Hazırlık - 09:30
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Çeyrek Finaller - 09:30
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Çeyrek Finaller - 09:30
#
Sutopu (E) - Grup B: Hırvatistan - Almanya - 09:30

Hırvatistan

Almanya
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Çeyrek Finaller - 09:30
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 09:30
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 09:40
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 09:40
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 09:40
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 09:50
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 09:50
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 09:50
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup B - 10:00
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup D - 10:00
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup D - 10:00
#
Bedminton Tekler (E) - Çeyrek Finaller - 10:00
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup C - 10:00
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup A - 10:00
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup A - 10:00
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 10:00
#
Plaj Voleybolu (B) - Grup D - 10:00
#
Voleybol (E) - Grup A: İtalya - Venezuela - 10:00

İtalya

Venezuela
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 10:00
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 10:00
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup B - 10:00
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup C - 10:00
#
Yüzme 200 m Kurbağalama (E) - Finaller - 10:03

Paolo Bossini

Daniel Gyurta

Scott Spann

Kosuke Kitajima

Mike Andrew Brown

Brenton Rickard

Loris Facci

Hugues Duboscq
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 10:10
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 10:10
#
Yüzme 100 m Serbest (B) - Yarı Finaller - 10:10
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 10:10
#
Yüzme 100 m Serbest (B) - Yarı Finaller - 10:15
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 10:20
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 10:20
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 10:20
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (E) - Yarı Finaller - 10:21
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (E) - Yarı Finaller - 10:27
#
Beyzbol (E) - Hazırlık - 10:30
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 10:30
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 10:30
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - 1/8. - 10:30
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 10:30
#
Hokey (B) - Grup B - 10:30
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Sıralama - 10:40
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Sıralama - 10:40
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 10:40
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 10:40
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 10:40
#
Yüzme 200 m Kelebek (B) - Finaller - 10:42

Aurore Mongel

Yuko Nakanishi

Liuyang Jiao

Zige Liu

Jessicah Schipper

Otylia Jedrzejczak

Kathleen Hersey

Elaine Breeden
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - 1/8. - 10:43
#
Hentbol (E) - Grup A: Polonya - Brezilya - 10:45

Polonya

Brezilya
#
Bedminton Çiftler - Çeyrek Finaller - 10:45
#
Yüzme 100 m Serbest (E) - Finaller - 10:49

Lyndon Ferns

Stefan Nystrand

Pieter van den Hoogenband

Eamon Sullivan

Alain Bernard

Matt Targett

Jason Lezak

Cesar Cielo Filho
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 10:50
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 10:50
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 10:50
#
Sutopu (E) - Grup B: Amerika Birleşik Devletleri - Sırbistan Cumhuriyeti - 10:50

Amerika Birleşik Devletleri

Sırbistan Cumhuriyeti
#
Yüzme 200 m Kurbağalama (B) - Yarı Finaller - 10:56
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - 1/8. - 10:56
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 11:00
#
Plaj Voleybolu (B) - Grup B - 11:00
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 11:00
#
Artistik Jimnastik Bireysel tüm kategoriler (E) - Finaller - 11:00

Hiroyuki Tomita

Kohei Uchimura

Daeeun Kim

Fabian Hambuechen

Wei Yang

Sergey Khorokhordin

Dmitry Savitski

Rafael Martinez
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 11:00
#
Yüzme 200 m Kurbağalama (B) - Yarı Finaller - 11:02
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - 1/8. - 11:09
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 11:10
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 11:10
#
Yüzme 200 m Karışık (E) - Yarı Finaller - 11:10
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 11:10
#
Basketbol (E) - Grup A: Avustralya - İran - 11:15

Avustralya

İran
#
Yüzme 200 m Karışık (E) - Yarı Finaller - 11:16
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 11:20
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 11:20
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 11:20
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - 1/8. - 11:22
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 11:30
#
Beyzbol (E) - Hazırlık - 11:30
#
Bedminton Tekler (E) - Çeyrek Finaller - 11:30
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 11:30
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 11:30
#
Yüzme 4x200 m Serbest Bayrak Yarışı (B) - Finaller - 11:32

Macaristan

İsveç

İtalya

Fransa

Amerika Birleşik Devletleri

Çin

Avustralya

Japonya
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - 1/8. - 11:35
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 11:40
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 11:40
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Yarı Finaller - 11:40
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 11:40
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Yarı Finaller - 11:40
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - 1/8. - 11:48
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 11:50
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 11:50
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 11:50
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Hazırlık - 12:00
#
Plaj Voleybolu (B) - Grup F - 12:00
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:00
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Hazırlık - 12:00
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:00
#
Voleybol (E) - Grup B: Almanya - Mısır - 12:00

Almanya

Mısır
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Hazırlık - 12:00
#
Softball (B) - Hazırlık - 12:00
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:00
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - 1/8. - 12:01
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:06
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:06
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - 1/8. - 12:10
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - 1/8. - 12:10
#
Sutopu (E) - Grup A: Macaristan - İspanya - 12:10

Macaristan

İspanya
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - 1/8. - 12:10
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:12
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:12
#
Bedminton Çiftler - Çeyrek Finaller - 12:15
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:18
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:18
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - 1/8. - 12:20
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - 1/8. - 12:20
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - 1/8. - 12:20
#
Yüzme 100 m Serbest (B) - Yüzme Yarışı - 12:20
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (E) - Yüzme Yarışı - 12:23
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:24
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:24
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:28
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - 1/8. - 12:30
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:30
#
50 m Standart Havalı Tüfek 3 Pozisyon (3x20 atış) (B) - Finaller - 12:30
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - 1/8. - 12:30
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:30
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - 1/8. - 12:30
#
Voleybol (E) - Grup B: Brezilya - Rusya - 12:30

Brezilya

Rusya
#
Yüzme 200 m Karışık (E) - Yüzme Yarışı - 12:32
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:36
#
Yüzme 200 m Kurbağalama (B) - Yüzme Yarışı - 12:36
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:36
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - 1/8. - 12:40
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - 1/8. - 12:40
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - 1/8. - 12:40
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:42
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:42
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:48
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:48
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:49
#
Judo 70-78 kg (B) - /32 raunt - 12:49
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Sıralama - 12:50
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - 1/8. - 12:50
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Sıralama - 12:50
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - 1/8. - 12:50
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - 1/8. - 12:50
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:54
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 12:54
#
Yelken Laser - Tek Kişi Dingi (E) - Yarış 5 - 13:00

Julio Alsogaray

Tom Slingsby

Andreas Geritzer

Gregory Douglas

Bruno Fontes

Mike Leigh

Matias del Solar Goldsmith

Sheng Shen
#
Yelken 49er - Skif - Yarış 10 - 13:00

Avustralya

Avusturya

Brezilya

Kanada

Çin

Hırvatistan

Danimarka

İspanya
#
Yelken Finn - Ağır Dingi - Yarış 9 - 13:00

Anthony Nossiter

Eduardo Couto

Christopher Cook

Peng Zhang

Ivan Kljakovic-Gaspic

Haris Papadopoulos

Michael Maier

Jonas Hoegh-Christensen
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - 1/8. - 13:00
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - 1/8. - 13:00
#
Judo 70-78 kg (B) - /16 raunt - 13:00
#












Yelken RS:x - Windsurfer (B) - Yarış 5 - 13:00

Florencia Gutierrez

Jessica Crisp

Patricia Freitas

Irina Bontemps

Nikola Girke

Jian Yin

Gavriella Chatzidamianou

Bettina Honore
#
Yelken Laser Radial - Tek Kişi Dingi (B) - Yarış 5 - 13:00

Cecilia Carranza Saroli

Sarah Blanck

Evi Van Acker

Tatiana Drozdovskaya

Lisa Ross

Lijia Xu

Mateja Petronijevic

Susana Romero
#
Yelken Yingling - Sabit omurgalı (B) - Yarış 9 - 13:00

Avustralya

Kanada

Çin

İspanya

Finlandiya

Fransa

Büyük Britanya

Almanya
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - 1/8. - 13:00
#
Yelken RS:x - Windsurfer (E) - Yarış 5 - 13:00

Mariano Daniel Reutemann

Mikalai Zhukavets

Ricardo Santos

Zac Plavsic

Aichen Wang

Santiago Grillo

Luka Mratovic

Andreas Cariolou
#
Plaj Voleybolu (B) - Grup F - 13:00
#
Judo 90-100 kg (E) - /32 raunt - 13:00
#
Judo 70-78 kg (B) - /16 raunt - 13:06
#
Judo 70-78 kg (B) - /16 raunt - 13:06
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - 1/8. - 13:10
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - 1/8. - 13:10
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - 1/8. - 13:10
#
Judo 70-78 kg (B) - /16 raunt - 13:12
#
Judo 70-78 kg (B) - /16 raunt - 13:12
#
Judo 70-78 kg (B) - /16 raunt - 13:18
#
Judo 70-78 kg (B) - /16 raunt - 13:18
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - 1/8. - 13:20
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - 1/8. - 13:20
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - 1/8. - 13:20
#
Judo 70-78 kg (B) - /16 raunt - 13:24
#
Judo 90-100 kg (E) - /16 raunt - 13:24
#
Boks 64-69 kg (E) - /16 raunt - 13:30
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:30
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:30
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:30
#
Judo 90-100 kg (E) - /16 raunt - 13:30
#
Judo 90-100 kg (E) - /16 raunt - 13:30
#
Judo 90-100 kg (E) - /16 raunt - 13:36
#
Judo 90-100 kg (E) - /16 raunt - 13:36
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:40
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:40
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:40
#
Judo 90-100 kg (E) - /16 raunt - 13:42
#
Judo 90-100 kg (E) - /16 raunt - 13:42
#
Boks 64-69 kg (E) - /16 raunt - 13:45
#
Judo 90-100 kg (E) - /16 raunt - 13:48
#
Judo 70-78 kg (B) - Çeyrek Finaller - 13:48
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:50
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:50
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Çeyrek Finaller - 13:50
#
Judo 70-78 kg (B) - Çeyrek Finaller - 13:54
#
Judo 70-78 kg (B) - Çeyrek Finaller - 13:54
#
Yelken Laser - Tek Kişi Dingi (E) - Yarış 6 - 14:00

Julio Alsogaray

Tom Slingsby

Andreas Geritzer

Gregory Douglas

Bruno Fontes

Mike Leigh

Matias del Solar Goldsmith

Sheng Shen
#
Yelken Yingling - Sabit omurgalı (B) - Yarış 10 - 14:00

Avustralya

Kanada

Çin

İspanya

Finlandiya

Fransa

Büyük Britanya

Almanya
#
Judo 70-78 kg (B) - Çeyrek Finaller - 14:00
#
Plaj Voleybolu (B) - Grup D - 14:00
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Çeyrek Finaller - 14:00
#
Yelken 49er - Skif - Yarış 11 - 14:00

Avustralya

Avusturya

Brezilya

Kanada

Çin

Hırvatistan

Danimarka

İspanya
#
Sutopu (E) - Grup A: Montenegro - Yunanistan - 14:00

Montenegro

Yunanistan
#
Judo 90-100 kg (E) - Çeyrek Finaller - 14:00
#
Hentbol (E) - Grup B: Kore - İzlanda - 14:00

Kore

İzlanda
#
Yelken Laser Radial - Tek Kişi Dingi (B) - Yarış 6 - 14:00

Cecilia Carranza Saroli

Sarah Blanck

Evi Van Acker

Tatiana Drozdovskaya

Lisa Ross

Lijia Xu

Mateja Petronijevic

Susana Romero
#
Yelken RS:x - Windsurfer (B) - Yarış 6 - 14:00

Florencia Gutierrez

Jessica Crisp

Patricia Freitas

Irina Bontemps

Nikola Girke

Jian Yin

Gavriella Chatzidamianou

Bettina Honore
#
Yelken Finn - Ağır Dingi - Yarış 10 - 14:00

Anthony Nossiter

Eduardo Couto

Christopher Cook

Peng Zhang

Ivan Kljakovic-Gaspic

Haris Papadopoulos

Michael Maier

Jonas Hoegh-Christensen
#
Yelken RS:x - Windsurfer (E) - Yarış 6 - 14:00

Mariano Daniel Reutemann

Mikalai Zhukavets

Ricardo Santos

Zac Plavsic

Aichen Wang

Santiago Grillo

Luka Mratovic

Andreas Cariolou
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Çeyrek Finaller - 14:00
#
Boks 64-69 kg (E) - /16 raunt - 14:00
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Çeyrek Finaller - 14:00
#
Judo 90-100 kg (E) - Çeyrek Finaller - 14:06
#
Judo 90-100 kg (E) - Çeyrek Finaller - 14:06
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Yarı Finaller - 14:10
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Yarı Finaller - 14:10
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Yarı Finaller - 14:10
#
Kürek Tek Kürek (B) - Finaller - 14:10
#
Judo 90-100 kg (E) - Çeyrek Finaller - 14:12
#
Boks 64-69 kg (E) - /16 raunt - 14:15
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Yarı Finaller - 14:20
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Yarı Finaller - 14:20
#
Kürek Tek Kürek (E) - Finaller - 14:20
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Yarı Finaller - 14:20
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup B - 14:30
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup B - 14:30
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup A - 14:30
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup A - 14:30
#
Kürek Tek Kürek (B) - Finaller - 14:30
#
Boks 75-81 kg (E) - /16 raunt - 14:30
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup D - 14:30
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup D - 14:30
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup C - 14:30
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup C - 14:30
#
Basketbol (E) - Grup B: Angola - Çin - 14:30

Angola

Çin
#
Voleybol (E) - Grup B: Polonya - Sırbistan Cumhuriyeti - 14:30

Polonya

Sırbistan Cumhuriyeti
#
Kürek Tek Kürek (E) - Finaller - 14:40
#
Boks 75-81 kg (E) - /16 raunt - 14:45
#
Kürek Tek Kürek (B) - Finaller - 14:50
#
Kürek Tek Kürek (E) - Finaller - 15:00
#
Boks 75-81 kg (E) - /16 raunt - 15:00
#
Plaj Voleybolu (E) - Grup D - 15:00
#
Kano/Kayak Slalom C-2 (E) - Yarı Finaller - 15:00

Japonya

Avustralya

İtalya

Polonya

Rusya

Almanya

Çek Cumhuriyeti

Çin
#
Av Tüfeği Skeet (75 hedef) (B) - Finaller - 15:00
#
Yelken 49er - Skif - Yarış 12 - 15:00

Avustralya

Avusturya

Brezilya

Kanada

Çin

Hırvatistan

Danimarka

İspanya
#
Kürek Hafif Çift Kürek (E) - Yarı Finaller - 15:10
#
Boks 75-81 kg (E) - /16 raunt - 15:15
#
Kürek Hafif Çift Kürek (E) - Yarı Finaller - 15:20
#
Sutopu (E) - Grup A: Avustralya - Kanada - 15:20

Avustralya

Kanada
#
Kürek Hafif Çift Kürek (B) - Yarı Finaller - 15:30
#
Boks 75-81 kg (E) - /16 raunt - 15:30
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 15:31
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 15:31
#
Kano/Kayak Slalom K-1 (B) - Yarı Finaller - 15:35

Yuriko Takeshita

Poliana De Paula

Ariane Herde

Maria Ferekidi

Yekaterina Lukicheva

Heather Corrie

Maria Cristina Giai Pron

Agnieszka Stanuch
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 15:38
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 15:38
#
Kürek Hafif Çift Kürek (B) - Yarı Finaller - 15:40
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 15:45
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 15:45
#
Hentbol (E) - Grup A: Çin - İspanya - 15:45

Çin

İspanya
#
Boks 75-81 kg (E) - /16 raunt - 15:45
#
Kürek Hafif Çift Kürek (E) - Yarı Finaller - 15:50
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 15:52
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 15:52
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 15:59
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 15:59
#
Tenis Çiftler (E) - Yarı Finaller - 16:00
#
Tenis Tekler (E) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Plaj Voleybolu (E) - Grup A - 16:00
#
Tenis Tekler (E) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Boks 75-81 kg (E) - /16 raunt - 16:00
#
Tenis Çiftler (B) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Kürek Hafif Çift Kürek (E) - Yarı Finaller - 16:00
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Tenis Tekler (E) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Tenis Tekler (B) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Tenis Tekler (E) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Tenis Tekler (B) - Çeyrek Finaller - 16:00
#
Tenis Çiftler (E) - Yarı Finaller - 16:00
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 16:06
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 16:06
#
Kürek Hafif Dörtlü (E) - Yarı Finaller - 16:10
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 16:13
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - Çeyrek Finaller - 16:13
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 16:13
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Çeyrek Finaller - 16:15
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Çeyrek Finaller - 16:15
#
Boks 75-81 kg (E) - /16 raunt - 16:15
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Çeyrek Finaller - 16:15
#
Kürek Hafif Dörtlü (E) - Yarı Finaller - 16:20
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 16:20
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 16:20
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - Çeyrek Finaller - 16:26
#
Kürek Dümencisiz Dörtlü (E) - Yarı Finaller - 16:30
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Yarı Finaller - 16:30
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Yarı Finaller - 16:30
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Yarı Finaller - 16:30
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - Çeyrek Finaller - 16:39
#
Sutopu (E) - Grup B: Çin - İtalya - 16:40

Çin

İtalya
#
Kürek Dümencisiz Dörtlü (E) - Yarı Finaller - 16:40
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Yarı Finaller - 16:45
#
Basketbol (E) - Grup A: Litvanya - Rusya - 16:45

Litvanya

Rusya
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Yarı Finaller - 16:45
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Yarı Finaller - 16:45
#
Kano/Kayak Slalom C-2 (E) - Finaller - 16:47
#
Kürek Tek Kürek (B) - Finaller - 16:50
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - Yarı Finaller - 16:52
#
Kürek Tek Kürek (E) - Finaller - 17:00
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Bronz Madalya Maçı - 17:00
#
Softball (B) - Hazırlık - 17:00
#
Plaj Voleybolu (E) - Grup A - 17:00
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - Yarı Finaller - 17:05
#
Kürek Çiftler (B) - Finaller - 17:10
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Finaller - 17:10
#
Kano/Kayak Slalom K-1 (B) - Finaller - 17:12
#
Kürek Çiftler (E) - Finaller - 17:20
#
Güreş Grekoromen 74-84 kg (E) - Finaller - 17:20
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - Bronz Madalya Maçı - 17:21
#
Kürek Ağır Çift Kürek (B) - Finaller - 17:30
#
Okçuluk Bireysel (70m) (B) - Finaller - 17:37
#
Kürek Ağır Çift Kürek (E) - Finaller - 17:40
#
Kürek Ağır Dörtlü (E) - Finaller - 17:50
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Bronz Madalya Maçı - 17:55
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 18:00
#
Judo 70-78 kg (B) - Repechage - 18:00
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Bronz Madalya Maçı - 18:00
#
Tenis Tekler (B) - Çeyrek Finaller - 18:00
#
Beyzbol (E) - Hazırlık - 18:00
#
Hokey (B) - Grup A - 18:00
#
Plaj Voleybolu (E) - Grup D - 18:00
#
Tenis Tekler (B) - Çeyrek Finaller - 18:00
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Finaller - 18:05
#
Judo 70-78 kg (B) - Yarı Finaller - 18:07
#
Judo 70-78 kg (B) - Yarı Finaller - 18:07
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 18:14
#
Judo 90-100 kg (E) - Repechage - 18:14
#
Güreş Grekoromen 84-96 kg (E) - Finaller - 18:15
#
Judo 90-100 kg (E) - Yarı Finaller - 18:21
#
Judo 90-100 kg (E) - Yarı Finaller - 18:21
#
Judo 70-78 kg (B) - Bronz Madalya Maçı - 18:28
#
Hokey (B) - Grup B - 18:30
#
Bedminton Tekler (E) - Çeyrek Finaller - 18:30
#
Kürek Hafif Çift Kürek (E) - Yarı Finaller - 18:30
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:33
#
Judo 70-78 kg (B) - Finaller - 18:35
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:35
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:37
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:39
#
Kürek Hafif Çift Kürek (B) - Yarı Finaller - 18:40
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:41
#
Judo 70-78 kg (B) - Finaller - 18:42
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:43
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:45
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:47
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:49
#
Judo 90-100 kg (E) - Bronz Madalya Maçı - 18:49
#
Kürek Hafif Dörtlü (E) - Yarı Finaller - 18:50
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Bronz Madalya Maçı - 18:50
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:51
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:53
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Hazırlık - 18:55
#
Judo 90-100 kg (E) - Finaller - 18:56
#
Yüzme 800 m serbest (B) - Hazırlık - 18:59
#
Eskrim Takım Kılıç (B) - Finaller - 19:00
#
Kürek Dümencisiz Dörtlü (E) - Yarı Finaller - 19:00
#
Boks 60-64 kg (E) - /16 raunt - 19:00
#
Beyzbol (E) - Hazırlık - 19:00
#
Plaj Voleybolu (E) - Grup F - 19:00
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Finaller - 19:00
#
Hentbol (E) - Grup B: Danimarka - Rusya - 19:00

Danimarka

Rusya
#
Judo 90-100 kg (E) - Finaller - 19:03
#
Yüzme 800 m serbest (B) - Hazırlık - 19:10
#
Güreş Grekoromen 96-120 kg (E) - Finaller - 19:10
#
Bedminton Çiftler - Çeyrek Finaller - 19:15
#
Boks 60-64 kg (E) - /16 raunt - 19:15
#
Yüzme 800 m serbest (B) - Hazırlık - 19:21
#
Softball (B) - Hazırlık - 19:30
#
Boks 60-64 kg (E) - /16 raunt - 19:30
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup B - 19:30
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup A - 19:30
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup B - 19:30
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup D - 19:30
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup C - 19:30
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup D - 19:30
#
Masa Tenisi Takımlar (E) - Grup A - 19:30
#
Masa Tenisi Takımlar (B) - Grup C - 19:30
#
Yüzme 800 m serbest (B) - Hazırlık - 19:32
#
Yüzme 800 m serbest (B) - Hazırlık - 19:43
#
Boks 60-64 kg (E) - /16 raunt - 19:45
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 19:54
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 19:57
#
Boks 60-64 kg (E) - /16 raunt - 20:00
#
Bedminton Tekler (E) - Çeyrek Finaller - 20:00
#
Plaj Voleybolu (E) - Grup F - 20:00
#
Voleybol (E) - Grup A: Çin - Japonya - 20:00

Çin

Japonya
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 20:00
#
Basketbol (E) - Grup B: Amerika Birleşik Devletleri - Yunanistan - 20:00

Amerika Birleşik Devletleri

Yunanistan
#
Tenis Çiftler (B) - Çeyrek Finaller - 20:00
#
Tenis Çiftler (B) - Çeyrek Finaller - 20:00
#
Tenis Çiftler (B) - Çeyrek Finaller - 20:00
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 20:03
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 20:06
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 20:07
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 20:09
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 20:12
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 20:15
#
Boks 60-64 kg (E) - /16 raunt - 20:15
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Hazırlık - 20:18
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (B) - Hazırlık - 20:21
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (B) - Hazırlık - 20:25
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (B) - Hazırlık - 20:29
#
Hokey (B) - Grup A - 20:30
#
Boks 60-64 kg (E) - /16 raunt - 20:30
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (B) - Hazırlık - 20:33
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (B) - Hazırlık - 20:37
#
Bedminton Çiftler - Çeyrek Finaller - 20:45
#
Boks 60-64 kg (E) - /16 raunt - 20:45
#
Hentbol (E) - Grup A - 20:45
#
Yüzme 500 m Serbest (E) - Yüzme Yarışı - 20:45
#
Yüzme 800 m serbest (B) - Yüzme Yarışı - 20:50
#
Boks 64-69 kg (E) - /16 raunt - 21:00
#
Hokey (B) - Grup B - 21:00
#
Plaj Voleybolu (B) - Şanslı Kaybeden Turu - 21:00
#
Plaj Voleybolu (B) - Şanslı Kaybeden Turu - 21:00
#
Yüzme 100 m Kelebek (E) - Yüzme Yarışı - 21:02
#
Yüzme 200 m Sırtüstü (B) - Yüzme Yarışı - 21:06
#
Boks 64-69 kg (E) - /16 raunt - 21:15
#
Boks 64-69 kg (E) - /16 raunt - 21:30
#
Boks 64-69 kg (E) - /16 raunt - 21:45
#
Plaj Voleybolu (E) - Şanslı Kaybeden Turu - 22:00
#
Plaj Voleybolu (E) - Şanslı Kaybeden Turu - 22:00
#
Voleybol (E) - Grup A: Bulgaristan - Amerika Birleşik Devletleri - 22:00

Bulgaristan

Amerika Birleşik Devletleri
#
Basketbol (E) - Grup A: Arjantin - Hırvatistan - 22:15

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !